031-54750851     info@kashanmehr.com    

درباره ما

 

هنگامی که سپیده صبح آهسته درِ قصر پر از نشاط خود را بر روی خورشید می گشاید تو را به خاطر می آورم.هنگامی که رب النوع تاریکی از زیر پرده شب که در اثر تابش انوار صبح نقره ای رنگ شده و متفکرانه می گذرد به خاطر می آورمت.

ای کاش می توانستم وجود پریشانم را در رنگ های تو پنهان سازم.رنگ های تو همانند فرشتگان که دور از غوغای حقیقت های خسته کننده زندگی،احلام آدمی را در آغوش می کشند هستی بخش و سرور آمیز بود وتار و پود تو مانند نورزیبا و رویاانگیز ماه که در آسمان،مسافران سر گردان را در گوشه و کنار جهان هدایت می کند،در دشت اسرار آمیز حیات مرا یاری می کند. عشق،امید،آرزو،شادمانی،سعادت و...وسر انجام هر چه که به زندگی زیبائی و شیرینی می بخشد در رنگ های تو تار وپود تو جلوه می کند.

به من گفتی که از زیبائیت سخن نگویم و دوستت نداشته باشم.این فروتنی را طوری در زیر تار و پود تواضع و حیا پنهان کردی که جرات هر گونه فرمانی را از من سلب نمودی.

 

آیا به راستی نمی دانی زیبا هستی و مردم هم تو را زیبا دانسته و آن وجاهت را پرستش می نمایند.آن هوش و شوق سرشاری که تو را به وجود آورد با آن دلفریبی ها و طنازی ها که در هر یک از حرکات وجود تو هست را می توانم فراموش کنم وتو را دوست نداشته باشم!
تابستان در پی بهار و خزان به دنبال تابستان فرا می رسد و تو همچنان روشنی های رنگارنگ وجودت زیبا تر می شود.

زمانی که از بدو تولد تو می گذرد زمان و گردش روزگار هم خاطرات آن را از یاد  نمی برد.شاید یادگار هایی باشد از رویا های شیرین بافندگان و ما روز های پیری از تماشای این شواهد رویا های جوانی روح افسرده خود را نشاط جاودانه بخشیم.

فروشگاه فرش کاشان مهر ارائه کننده فرش 1200،1000،700،گلیم فرش اتاق کودک،و شگی با طرح های گوناگون و زیبا ،که با بیش از 15 سال تجربه در این کار می تواند طرح های مورد علاقه تان را در اختیارتان بگذارد .فروشگاه فرش کاشان مهر فرش هایی با قیمت عالی و طرح های    گوناگون و بسیار زیبا دارد،به علاوه می تواند فرش را رایگان درب منزل تحویل دهد؛همچنین فرش های ما از دستگاه های تمام اتوماتیک که عبارت اند از HCP،HCI و شونهر  Schonherrونخ ترک و بایرآلمان که %100 اکریلیک است و در ابعاد مختلف :6متری،9متری،12متری،و جهت سفارش فرش های ابعادی مثلاً: 20/30 *80/20، به صورت جفتی بافته می شود.

 

تمام فرش های 700 تراکم 1000،2700تراکم 3000،و1200تراکم 3600، می باشد.فروشگاه فرش کاشان مهر یک عرضه کننده مستقیم و بی واسطه است که فرش های زیبا و با قیمت منصفانه را به شما ارائه کی دهد. شما می توانید از تمام طرح های فرش دیدن فرمایید و پس از انتخاب طرح ،با کمال اعتماد و راحتی از ما خرید فرمایید.